TOOLCRAFT TO-10362525 niskonaponska tlačna pumpa za vodu 678 l/h 12 V/DC
- Kataloški br:
- 3454175 - 62
- Oznaka:
- TO-10362525
- EAN:
- 4064161489568
- Kataloški br:
- 3454175 - 62
- Oznaka:
- TO-10362525
- EAN:
- 4064161489568
TOOLCRAFT TO-10362525 niskonaponska tlačna pumpa za vodu 678 l/h 12 V/DC
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Četverokomorna membranska pumpa
- Kompaktan oblik
- Samousisavanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 12 V/DC |
| Priključak za usisavanje | 13 mm (1/2") Ø |
| Transportna količina (maks.) | 678 l/h |
| Dužina | 202.5 mm |
| Širina | 125 mm |
| Visina | 111 mm |
| dim. | (D x Š x V) 202.5 x 125 x 111 mm |
| Težina | 1.85 kg |
| Samousisavanje do | 1.8 m |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | niskonaponska tlačna pumpa za vodu |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Automatsko upravljanje putem tlačnih prekidača i premosnih prekidača
- Otporno na paljenje
- IPX5
Opseg isporuke
- 1x pumpa
- 2x priključci za pumpu (ravni nastavak za crijevo od 1/2'')
- 1x filter pumpe
- 1 upute za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)