TOOLCRAFT TO-10666239 ručna klamerica Vrsta stezaljka tip 53 Dužina spajalice 4 - 14 mm
- Kataloški br:
- 3555413 - 62
- Oznaka:
- TO-10666239
- EAN:
- 4064161501079
- Kataloški br:
- 3555413 - 62
- Oznaka:
- TO-10666239
- EAN:
- 4064161501079
TOOLCRAFT TO-10666239 ručna klamerica Vrsta stezaljka tip 53 Dužina spajalice 4 - 14 mm
19.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pogodno za tkanine, krovni filc, folije, izolacijske materijale, upredenu mrežu i lagani tapecirani namještaj.
- Metalno kućište
- Prikladne spajalice: Rapid 530, Arrow JT21
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručna klamerica |
| Vrsta stezaljka | tip 53 |
| Dužina spajalice | 4 - 14 mm |
| Kapacitet čavala | 100 kom. |
| dim. | (D x Š) 230 mm x 30 mm |
| Dužina | 230 mm |
| Širina | 30 mm |
| Težina | 0.57 kg |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Ručna klamerica TOOLCRAFT idealan je alat za zahtjevne DIY entuzijaste i profesionalce koji cijene učinkovitost. Ova klamerica pomaže u brzom i minimalnom napornom obavljanju zadataka pričvršćivanja.
Bilo da se radi o prekrivanju namještaja tkaninom, pričvršćivanju krovnog filca i folija ili postavljanju izolacijskih materijala – ovaj uređaj pruža pouzdane rezultate. Izrađeno od robusnog čelika (polirana završna obrada). Ergonomski oblik ručke osigurava udoban rad bez brzog umora ruku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Bilo da se radi o prekrivanju namještaja tkaninom, pričvršćivanju krovnog filca i folija ili postavljanju izolacijskih materijala – ovaj uređaj pruža pouzdane rezultate. Izrađeno od robusnog čelika (polirana završna obrada). Ergonomski oblik ručke osigurava udoban rad bez brzog umora ruku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- sa 600 spajalica (u obliku slova U)
- Svestrana upotreba: Idealno za karton, tkanine, folije i izolacijske materijale.
- Visoka stabilnost: Čvrsta konstrukcija od izdržljivog čelika.
- Udobno: Ergonomska ručka za jednostavno rukovanje.
- Fleksibilno: Kompatibilno sa stezaljkama tipa 53 (duljine: 4, 6 i 8 mm).
Opseg isporuke
- Klamerica za spajalice x 1
- Spajalice 600 komada (u obliku slova U)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)