TORK S5 565200 dozator za sapun bijela
- Kataloški br:
- 3402572 - 62
- Oznaka:
- 565200
- EAN:
- 7322542115756
- Kataloški br:
- 3402572 - 62
- Oznaka:
- 565200
- EAN:
- 7322542115756
TORK S5 565200 dozator za sapun bijela
77.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dozator za sapun |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Širina | 112 mm |
| Visina | 224 mm |
| Dužina | 99 mm |
| Vrsta montaže | zid |
| Serija | S5 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Sušilo za kosu
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.