Toshiba LED-TV 60 cm 24 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
- Kataloški br:
- 3455018 - 62
- Oznaka:
- 24WV3E63DA
- EAN:
- 4024862135171
- Kataloški br:
- 3455018 - 62
- Oznaka:
- 24WV3E63DA
- EAN:
- 4024862135171
Toshiba LED-TV 60 cm 24 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 60 cm (24 palac)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED-TV |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | LED |
| VESA standard | 75 x 75 mm |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Širina | 553 mm |
| Visina | 362 mm |
| Dubina | 132 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 333 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 63 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Napajanje strujom | 220 – 240 V V |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 553 x 362 x 132 mm |
| Zaslon (cm) | 61 cm |
| Zaslon (cm) | 60 cm |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija prikaza | 1366 x 768 Pixel |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Razlučivost zaslona | HD |
| Mogućnost HDR-a | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| 2 | |
| 553 mm | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 W | |
| 1 | |
| 5 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| 16 kWh | |
| 28 kWh | |
| 5.5 kg | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
TV za život s TRU-om
Toshibina TRU Picture tehnologija pruža detaljnu, poboljšanu rezoluciju za bilo koji slikovni sadržaj. Što god da pogledate, mi ćemo se pobrinuti da izgleda najbolje moguće.
Glasovno upravljanje
Olakšajte si život glasovnim upravljanjem televizorom. S našom ponudom možete birati između Amazon Alexa ili Google Assistant. Jednostavno povežite svoj željeni uređaj i počnite istraživati.
Doživite jasnoću 4K UHD rezolucije
4K znači jasniju sliku. Više piksela na zaslonu pruža oštriju sliku s više detalja nego standardni HD.
Dramatičan kontrast
Naš visoki dinamički raspon poboljšava kontrast boja, čineći crnu tamnijom, a bijelu svjetlijom. Svojim naprednim značajkama, Dolby Vision HDR pruža impresivno kinematografsko iskustvo, čineći vaše omiljene filmove i TV emisije realističnijima.
Obrada Dolby zvuka
Dolby Audio Processing pruža poboljšano iskustvo bez obzira što gledate, s bogatijim, jasnijim i snažnijim zvukom.
Zvuk iz Onkya
Ugrađujemo Onkyo zvučnike za stručno profinjeno audio iskustvo koje vam pruža istinsku snagu i jasnoću.
Bolje igranje za obitelj
Toshibin način rada za igranje optimizira živost grafike za uzbudljivije iskustvo. HDR igre su također podržane.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Daljinski upravljač (baterije uključene)
- Uputstva.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)