TP-LINK C520WS TAPO C520WS lan, WLAN ip sigurnosna kamera 2560 x 1440 piksel
- Kataloški br:
- 3385865 - 62
- Oznaka:
- TAPO C520WS
- EAN:
- 4895252501599
- Kataloški br:
- 3385865 - 62
- Oznaka:
- TAPO C520WS
- EAN:
- 4895252501599
TP-LINK C520WS TAPO C520WS lan, WLAN ip sigurnosna kamera 2560 x 1440 piksel
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2K QHD prikaz uživo
- noćni vid u boji zvijezda
- Vidno polje od 360°
- Besplatno prepoznavanje osoba, životinja i vozila
- Prilagodljivi zvučni i svjetlosni alarm
- IP66 otporan na vremenske uvjete
- Žičano ili bežično umrežavanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kamera |
| Određene značajke videonadzora | snimanje na memorijsku karticu s dvosmjernom komunikacijom s zvučnikom s mikrofonom s funkcijom zakretanja/naginjanja s IR led diodama s prepoznavanjem osoba s automatskom detekcijom s prepoznavanjem kućnih ljubimaca |
| Vrsta kamere | okretna/nagibna kamera |
| Opskrba strujom | mreža |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Veličina senzora | 8.5 mm (1/3") |
| Tip senzora | CMOS |
| Cloud povezivanja | Alexa Google Home |
| Žarišna duljina | 3,18 mm |
| Maks. kut gledanja horizontalni | 360 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 130 ° |
| Kompatibilnost sa aplikacijama | da |
| Način prijenosa | lan WLAN |
| WLAN Standard | IEEE802.11b IEEE802.11g IEEE802.11n |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| vrsta | microSD kartica (do 512 GB) |
| Širina | 123.8 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 123 mm |
| dim. | (Š x V x D) 123.8 x 90 x 123 mm |
| Težina | 0.80 |
| Vrijednost otvora blende | F1.6 |
| Boja | bijela |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Signali-standard | ip |
Opis
Opis
2K QHD Live View - S rezolucijom od 2560 × 1440, Tapo C520WS nudi 1,7 × više piksela i daje oštrije slike od 1080p.
Starlight Color Night Vision - Korištenjem leće s velikim otvorom blende (F1.6) i senzora za zvjezdano svjetlo, Tapo C520WS hvata više svjetla i ima veću osjetljivost na svjetlo, što mu omogućuje reprodukciju svjetlijih boja u uvjetima slabijeg osvjetljenja od kamera za noćno gledanje u boji s F2.2 lećom i običnim senzorom. Tapo C520WS nudi 3 načina noćnog gledanja na izbor. Način pune boje pruža boju 24 sata dnevno, dok pametni način rada uključuje reflektore za slike u boji samo kada se otkrije događaj. Infracrveni način rada je također podržan.
Kut gledanja od 360° - Omogućuje horizontalni kut gledanja od 360° i okomiti kut od 130°, što vam omogućuje da se fokusirate na ključna područja i izbjegnete mrtve točke.
Besplatno otkrivanje ljudi/kućnih ljubimaca/vozila - Inteligentna umjetna inteligencija otkriva ljude, kućne ljubimce i vozila te obavještava korisnika kada je to potrebno.
Prilagodljivi zvučni i svjetlosni alarm - Snimite vlastiti zvuk kao alarm kako biste proširili mogućnosti korištenja. Izuzetno svijetlo i podesivo svjetlo također je podržano za tjeranje neželjenih posjetitelja.
Sigurna lokalna i pohrana u oblaku - Spremite snimljene videozapise na microSD karticu ili putem Tapo Care Cloud Services.
IP66 otporan na vremenske uvjete - pruža izvrsnu otpornost na vodu i prašinu za vanjsku upotrebu.
Žičano/bežično umrežavanje - povežite kameru s mrežom putem WiFi-a ili Etherneta za fleksibilniju instalaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Starlight Color Night Vision - Korištenjem leće s velikim otvorom blende (F1.6) i senzora za zvjezdano svjetlo, Tapo C520WS hvata više svjetla i ima veću osjetljivost na svjetlo, što mu omogućuje reprodukciju svjetlijih boja u uvjetima slabijeg osvjetljenja od kamera za noćno gledanje u boji s F2.2 lećom i običnim senzorom. Tapo C520WS nudi 3 načina noćnog gledanja na izbor. Način pune boje pruža boju 24 sata dnevno, dok pametni način rada uključuje reflektore za slike u boji samo kada se otkrije događaj. Infracrveni način rada je također podržan.
Kut gledanja od 360° - Omogućuje horizontalni kut gledanja od 360° i okomiti kut od 130°, što vam omogućuje da se fokusirate na ključna područja i izbjegnete mrtve točke.
Besplatno otkrivanje ljudi/kućnih ljubimaca/vozila - Inteligentna umjetna inteligencija otkriva ljude, kućne ljubimce i vozila te obavještava korisnika kada je to potrebno.
Prilagodljivi zvučni i svjetlosni alarm - Snimite vlastiti zvuk kao alarm kako biste proširili mogućnosti korištenja. Izuzetno svijetlo i podesivo svjetlo također je podržano za tjeranje neželjenih posjetitelja.
Sigurna lokalna i pohrana u oblaku - Spremite snimljene videozapise na microSD karticu ili putem Tapo Care Cloud Services.
IP66 otporan na vremenske uvjete - pruža izvrsnu otpornost na vodu i prašinu za vanjsku upotrebu.
Žičano/bežično umrežavanje - povežite kameru s mrežom putem WiFi-a ili Etherneta za fleksibilniju instalaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Audio: ugrađeni zvučnik
- Dvosmjerna audio funkcija, integrirani mikrofon
- Kamera: u boji - dan i noć
- Prepoznavanje kretanja
- Inteligentni pomoćnik: Google Assistant, Alexa - neizravno
- otkrivanje ljubimaca
- LED pokazivač
- Gumb za reset
- otkrivanje nišana
- Detekcija vozila
- Otkrivanje osoba
- Integrirana dvostruka antena
- obavijest o snimci
- obavijest o isječku
- Noćni vid u boji zvijezda
- Zvučni i vizualni alarm.
Opseg isporuke
- Kamera Tapo C520WS
- Adapter napajanja
- šablona za montažu
- Držač za montažu
- 4 x montažna sidra
- 4 x vijak za pričvršćivanje
- 2 x vijak za pričvršćivanje
- Vodonepropusna brtva
- Vodootporno pričvršćivanje kabela
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.