TP-LINK JetStream SG2210MP V4 eternetski preklopnik 8 ulaza 10 / 100 / 1000 MBit/s PoE funkcija
- Kataloški br:
- 3165508 - 62
- Oznaka:
- SG2210MP
- EAN:
- 6935364030674
- Kataloški br:
- 3165508 - 62
- Oznaka:
- SG2210MP
- EAN:
- 6935364030674
TP-LINK JetStream SG2210MP V4 eternetski preklopnik 8 ulaza 10 / 100 / 1000 MBit/s PoE funkcija
610.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
610.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Upravljano L2/L2+ upravljanje temeljeno na webu SNMPv1/v2c/v3, SNTP
- - Podrška za kvalitetu usluge (QoS) Konfiguracija postavki lokacije (CLI)
- - Broj osnovnih komutacijskih RJ-45 Ethernet portova: 8
- - 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
- - Tablica MAC adresa: 8000 unosa Kapacitet usmjeravanja/spajanja: 20 Gbit/s
- - Popis kontrole pristupa
- - 1U montaža na stalak
- - AC napajanje uključeno Power over Ethernet (PoE)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | eternetski preklopnik |
| LAN brzina prijenosa | 10 MBit/s 100 MBit/s 10000 MBit/s |
| Brzina prijenosa | 10 / 100 / 1000 MBit/s |
| Osnovna funkcionalnost | upravljani prekidač |
| Ethernet ulazi | 8 |
| SFP portovi | 2 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 8 x |
| Jumbo okviri | da |
| Određene značajke rutera | PoE funkcija |
| Napajanje | strujni pogon |
| MAC-adrese | 8000 |
| Težina | 2.28 |
| Širina | 294 mm |
| Visina | 44 mm |
| Dubina | 180 mm |
| Tip | JetStream SG2210MP V4 |
| Sučelje | RJ45 SFP |
| Boja | crna |
| Priključak | 8 ulaza |
Opis
Opis
TP-Link Omada TL-SG2210MP. Tip prekidača: Upravljani, Razina prekidača: L2/L2+. Tip osnovnog preklopnog RJ-45 Ethernet priključka: Gigabit Ethernet (10/100/1000), broj osnovnih preklopnih RJ-45 Ethernet priključaka: 8. Tablica MAC adresa: 8000 unosa, kapacitet usmjeravanja/spajanja: 20 Gbit/s. Mrežni standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE... Napajanje preko Etherneta (PoE). Montaža u stalak, oblik: 1U
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- - Upravljano L2/L2+ upravljanje temeljeno na webu SNMPv1/v2c/v3, SNTP
- - Podrška za kvalitetu usluge (QoS) Konfiguracija postavki lokacije (CLI)
- - Broj osnovnih komutacijskih RJ-45 Ethernet portova: 8
- - 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
- - Tablica MAC adresa: 8000 unosa Kapacitet usmjeravanja/spajanja: 20 Gbit/s
- - Popis kontrole pristupa
- - 1U montažni stalak
- - AC napajanje uključeno Power over Ethernet (PoE)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)