TP-LINK TAPO C125 bežično ip sigurnosna kamera 2560 x 1440 piksel
- Kataloški br:
- 3556223 - 62
- Oznaka:
- TAPO C125
- EAN:
- 4897098688083
- Kataloški br:
- 3556223 - 62
- Oznaka:
- TAPO C125
- EAN:
- 4897098688083
TP-LINK TAPO C125 bežično ip sigurnosna kamera 2560 x 1440 piksel
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vidno polje od 140 stupnjeva za potpunu pokrivenost
- Bluetooth 5.0 i Wi-Fi povezivost za jednostavnu integraciju
- Infracrveni noćni vid do 9,14 m
- Upozorenja u stvarnom vremenu za detekciju pokreta, osoba, kućnih ljubimaca i vozila
- Snimanje videa visoke rezolucije pri 30 fps
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kamera |
| Određene značajke videonadzora | s zvučnikom s mikrofonom s prepoznavanjem kućnih ljubimaca s detektorom kretanja s automatskom detekcijom |
| Opskrba strujom | 100–240 V/50–60 Hz |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Tip senzora | CMOS |
| Žarišna duljina | 2,45 mm |
| Maks. kut gledanja horizontalni | 120 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 67 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 140 ° |
| Kompatibilnost sa aplikacijama | da |
| Način prijenosa | bežično |
| WLAN Standard | IEEE802.11ax IEEE802.11b IEEE802.11g IEEE802.11n |
| IR raspon (max.) | 9 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| vrsta | microSD kartica (do 512 GB) |
| Širina | 76.4 mm |
| Visina | 44.6 mm |
| Dubina | 66.4 mm |
| dim. | (Š x V x D) 76.4 x 44.6 x 66.4 mm |
| Boja | bijela |
| Signali-standard | ip |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1440 Pixel |
| Mikrofon | da |
| Izvedba | IP sigurnosna kamera |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Tip senzora | CMOS |
| Sigurnost | 128-bitni AES SSL/TLS WPA WPA2-PSK WPA3 |
| WLAN | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Veličine optičkih senzora | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Redukcija buke | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Broj slika u sekundi | 30 fps |
| Dugme za resetovanje | da |
| 94 dB | |
| Mogućnost zumiranja | da |
| Digitalni zum | 12 x |
| Maksimalni broj otvora blende | 2 |
| Noćni pogled | da |
| Prikaz slike preko senzora na glavnom ekranu (Live view) | da |
| Fiksna dužina fokusa | 2.45 mm |
| Video detekcija pokreta | da |
| Izlazna jednosmerna struja | 0.6 A |
| Maksimalna veličina memorijske kartice | 512 GB |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 370 g |
| Ukupno megapiksela | 4 MP |
| Ugrađen čvrsti disk | ne |
| da | |
| 940 nm | |
| Broj kamera | 1 |
Opis
Opis
TP-Link Tapo C125 V1.6 je svestrana mrežna nadzorna kamera za moderni pametni dom. Sa širokim vidnim poljem od 140 stupnjeva i snimanjem videa visoke rezolucije, ova kamera osigurava jasno snimanje svakog detalja. S Bluetooth 5.0 i Wi-Fi povezivošću, besprijekorno se integrira u vašu postojeću konfiguraciju pametnog doma i kompatibilan je s glavnim pametnim asistentima kao što su Alexa, Google Assistant i Apple HomeKit.
Napredne značajke poput detekcije osoba, kućnih ljubimaca i vozila, kao i upozorenja na kretanje, obavještavaju vas o bilo kojoj aktivnosti u stvarnom vremenu. Funkcija noćnog vida proteže se do 9,14 m i pruža jasne, detaljne slike čak i u potpunom mraku. Želite li nadzirati svoj dom iz sigurnosnih razloga, paziti na kućne ljubimce ili jednostavno osigurati sigurnost svojih najmilijih - Tapo C125 V1.6 nudi fleksibilnost, povezivost i performanse koje su vam potrebne.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Napredne značajke poput detekcije osoba, kućnih ljubimaca i vozila, kao i upozorenja na kretanje, obavještavaju vas o bilo kojoj aktivnosti u stvarnom vremenu. Funkcija noćnog vida proteže se do 9,14 m i pruža jasne, detaljne slike čak i u potpunom mraku. Želite li nadzirati svoj dom iz sigurnosnih razloga, paziti na kućne ljubimce ili jednostavno osigurati sigurnost svojih najmilijih - Tapo C125 V1.6 nudi fleksibilnost, povezivost i performanse koje su vam potrebne.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Magnetska baza, 2K QHD, fizički način privatnosti, do 512 GB lokalne pohrane na SD kartici, kompatibilno s Google Assistantom, Amazon Alexom, Apple HomeKitom
- Zvučni i svjetlosni alarm
- Dvosmjerni audio; može se koristiti kao monitor za bebe s kamerom; podesivi noćni vid
- Funkcije panoramiranja i naginjanja
- WPA/WPA2-PSK/WPA3
- 128-bitna AES enkripcija s SSL/TLS protokolom
- 1x utor za MicroSD karticu (do 512 GB), memorijska kartica nije uključena.
Opseg isporuke
- 1x Tapo C125 kamera
- Adapter za napajanje
- Pribor za montažu
- metalna ploča
- 3M ljepljivi pribor
- Kratka uputstva
Sistemski zahtjevi
- besplatna Tapo aplikacija
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.