TracoPower TDN 1-1210WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC +3.3 V/DC 300 mA 1 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372945 - 62
- Oznaka:
- TDN 1-1210WI
- Kataloški br:
- 3372945 - 62
- Oznaka:
- TDN 1-1210WI
TracoPower TDN 1-1210WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC +3.3 V/DC 300 mA 1 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TDN 1-1210WI |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 4.5 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 18 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | +3.3 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 300 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 300 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 77 % |
| Snaga | 1 W |
| Izoalcijski napon | 1600 V/DC |
| Kućište | DIL |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 13.2 x 9.1 x 14.7 mm |
| Visina | 14.7 mm |
| Dužina | 13.2 mm |
| Širina | 9.1 mm |
| Izlazni napon (max.) | 3.3 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 3.3 V/DC |
| Izlazna struja (min.) | 0 mA |
| Težina | 2.7 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Kompaktni DIL paket (13,2 mm x 9,1 mm x 10,2 mm), područje ulaza 4: 1. Točno regulirani izlazni napon. Kontinuirana otpornost na kratki spoj, vanjsko uključivanje / isključivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.