TracoPower TEL 10-2411 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 2 A 10 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372408 - 62
- Oznaka:
- TEL 10-2411
- Kataloški br:
- 3372408 - 62
- Oznaka:
- TEL 10-2411
TracoPower TEL 10-2411 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 2 A 10 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TEL 10-2411 |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| Učinkovitost (maks.) | 83 % |
| Snaga | 10 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 88 °C |
| dim. | (D x Š x V) 23.80 x 13.70 x 8 mm |
| Visina | 8 mm |
| Dužina | 23.80 mm |
| Širina | 13.70 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 5.1 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 5.1 V/DC |
| Težina | 6.50 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.