TracoPower TEL 10-2415WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 416 mA 10 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371924 - 62
- Oznaka:
- TEL 10-2415WI
- Kataloški br:
- 3371924 - 62
- Oznaka:
- TEL 10-2415WI
TracoPower TEL 10-2415WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 416 mA 10 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
94.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
94.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TEL 10-2415WI |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 416 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 416 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 88 % |
| Snaga | 10 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Kućište | DIL-16 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +88 °C |
| dim. | (D x Š x V) 23.8 x 13.7 x 11.8 mm |
| Visina | 11.8 mm |
| Dužina | 23.8 mm |
| Širina | 13.7 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Težina | 6.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
4: 1 ulazno područje, kompaktno metalno kućište DIL-16. Regulirani izlaz, I / O izolacija 1500 V / DC. Kontinuirana otpornost na kratki spoj, ulazni filtar prema EN 55032, klasa A.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.