TracoPower TEL 15-2411WIN DC/DC pretvarač 5.1 V/DC 2.9 A 15 W
- Kataloški br:
- 3373066 - 62
- Oznaka:
- TEL 15-2411WIN
- Kataloški br:
- 3373066 - 62
- Oznaka:
- TEL 15-2411WIN
TracoPower TEL 15-2411WIN DC/DC pretvarač 5.1 V/DC 2.9 A 15 W
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 5.1 V/DC / 2.9 A;Snaga 15 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 2.9 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.9 A |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 23.80 x 13.70 x 10.20 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5.1 V/DC |
| Snaga | 15 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | +85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 8.8 g |
| Širina | 13.70 mm |
| Visina | 10.20 mm |
| Dužina | 23.80 mm |
| Tip | TEL 15-2411WIN |
Opis
Opis
Dizajn serije TEL 15WIN kombinira trenutne specifikacije u smislu dimenzija, pouzdanosti i isplativosti. Ovi DC/DC pretvarači smješteni su u ultra-kompaktna, robusna DIL-16 metalna kućišta. Učinkovitost do 87% omogućuje pouzdan rad pri punom opterećenju na temperaturi okoline do +55°C. Ovu seriju zaokružuje integrirani filtar prema EN 55032, klasa A i širok raspon ulaza 4:1. Serija TEL 15WIN nudi troškovno učinkovito rješenje za aplikacije u industrijskom, komunikacijskom i IT sektoru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ultrakompaktni pretvarač od 15 W u metalnom kućištu DIL-16
- Ultra široki 4:1 ulaz
- I/O izolacija 1500 VDC
- Ulazni filter prema EN 55032, klasa A
- Zaštita od preopterećenja i kratkog spoja
Opseg isporuke
- 10 komada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.