TracoPower TEN 3-1215N DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 24 V/DC 125 mA 3 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3370441 - 62
- Oznaka:
- TEN 3-1215N
- Kataloški br:
- 3370441 - 62
- Oznaka:
- TEN 3-1215N
TracoPower TEN 3-1215N DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 24 V/DC 125 mA 3 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TEN 3-1215N |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 18 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 24 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 125 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 125 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 84 % |
| Snaga | 3 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 31.8 x 14.7 x 20.3 mm |
| Visina | 20.3 mm |
| Dužina | 31.8 mm |
| Širina | 14.7 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 24 V/DC |
| Težina | 12.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
2:1 ulazni raspon, trajna otpornost na kratki spoj, I/O izolacija 1500 V/DC, ulazni filtar EN 55022, klasa A, industrijski standardni pining, troškovno optimiziran novi dizajn.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.