TracoPower TEN 40-2415E DC/DC pretvarač za tiskano vezje 1.666 A 40 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372431 - 62
- Oznaka:
- TEN 40-2415E
- EAN:
- 2050011920192
- Kataloški br:
- 3372431 - 62
- Oznaka:
- TEN 40-2415E
- EAN:
- 2050011920192
TracoPower TEN 40-2415E DC/DC pretvarač za tiskano vezje 1.666 A 40 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
205.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TEN 40-2415E |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 1.666 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.67 A |
| Učinkovitost (maks.) | 91 % |
| Snaga | 40 W |
| Izoalcijski napon | 1600 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Određene značajke napajanja | DC/DC pretvarač |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 50.8 x 25.4 x 10.2 mm |
| Visina | 10.2 mm |
| Dužina | 50.8 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 24.0 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 24.0 V/DC |
| Težina | 34 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.