TracoPower TEN 40-2425WIR DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC 24 V/DC, -24 V/DC 833 mA 40 W Broj izlaza: 2 x Conten
- Kataloški br:
- 3370546 - 62
- Oznaka:
- TEN 40-2425WIR
- EAN:
- 2050011901207
- Kataloški br:
- 3370546 - 62
- Oznaka:
- TEN 40-2425WIR
- EAN:
- 2050011901207
TracoPower TEN 40-2425WIR DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC 24 V/DC, -24 V/DC 833 mA 40 W Broj izlaza: 2 x Conten
375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TEN 40-2425WIR |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazni napon | 24 V/DC-24 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 833 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 833 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 91 % |
| Snaga | 40 W |
| Izoalcijski napon | 1600 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 50.8 x 15.3 x 24.5 mm |
| Visina | 24.5 mm |
| Dužina | 50.8 mm |
| Širina | 15.3 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC-24 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 24 V/DC-24 V/DC |
| Težina | 32 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
40 W u metalnom kućištu od 50,8 mm x 24,4 mm, područja ulaza 4: 1, odobrenja za željezničko područje prema EN 50155. Otporan na toplotni udar i vibracije prema EN 61373, otporan na kratak spoj, vanjsko uključivanje / isključivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.