TracoPower TEN 6-1223N DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 200 mA 6 W Broj izlaza: 2 x Content 1
- Kataloški br:
- 3370680 - 62
- Oznaka:
- TEN 6-1223N
- EAN:
- 2050011902563
- Kataloški br:
- 3370680 - 62
- Oznaka:
- TEN 6-1223N
- EAN:
- 2050011902563
TracoPower TEN 6-1223N DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 200 mA 6 W Broj izlaza: 2 x Content 1
75.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
75.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TEN 6-1223N |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 18 V/DC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazni napon | 15 V/DC-15 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 200 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 200 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 82 % |
| Snaga | 6 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Kućište | DIL-24 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 31.8 x 14.3 x 20.3 mm |
| Visina | 20.3 mm |
| Dužina | 31.8 mm |
| Širina | 14.3 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC-15 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 15 V/DC-15 V/DC |
| Težina | 13 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Ulazni rasponi 2: 1, ulazni filtar EN 55022, klasa A, otporni na kratki spoj, I / O izolacija 1500 V / DC, DIL-24 paket s industrijskim standardom za pričvršćivanje, novi optimizirani trošak.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.