TracoPower THL 25-2411 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 5.1 V/DC 5 A 25 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3370917 - 62
- Oznaka:
- THL 25-2411
- Kataloški br:
- 3370917 - 62
- Oznaka:
- THL 25-2411
TracoPower THL 25-2411 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 5.1 V/DC 5 A 25 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | THL 25-2411 |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 5.1 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Učinkovitost (maks.) | 89 % |
| Snaga | 25 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 80 °C |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 25.4 x 20.32 mm |
| Visina | 20.32 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5.1 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 5.1 V/DC |
| Težina | 16.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Kompaktne dimenzije: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm. Metalno kućište s izoliranom osnovnom pločom, 2: 1 ulazno područje, vanjsko uključivanje / isključivanje, I / O izolacija 1500 V / DC.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.