TracoPower THM 60-2411WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 5.1 V/DC 12 A 60 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372737 - 62
- Oznaka:
- THM 60-2411WI
- Kataloški br:
- 3372737 - 62
- Oznaka:
- THM 60-2411WI
TracoPower THM 60-2411WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 5.1 V/DC 12 A 60 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | THM 60-2411WI |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 5.1 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 12 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 12 A |
| Snaga | 60 W |
| Priključak | lem |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +75 °C |
| dim. | (D x Š x V) 50.80 x 36.80 x 12.70 mm |
| Visina | 12.70 mm |
| Dužina | 50.80 mm |
| Širina | 36.80 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 51 |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.