TracoPower THN 15-4815 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC 24 V/DC 625 mA 15 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371044 - 62
- Oznaka:
- THN 15-4815
- EAN:
- 2050011906721
- Kataloški br:
- 3371044 - 62
- Oznaka:
- THN 15-4815
- EAN:
- 2050011906721
TracoPower THN 15-4815 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC 24 V/DC 625 mA 15 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | THN 15-4815 |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 36 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 24 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 625 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 625 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 91 % |
| Snaga | 15 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 25.4 x 20.32 mm |
| Visina | 20.32 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 24 V/DC |
| Težina | 15 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Iznimno kompaktne dimenzije: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm, ulazni raspon 2: 1, 1500 V / DC I / O izolacija, vanjsko uključivanje / isključivanje, industrijsko standardno učvršćivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.