TracoPower THN 15-4822WIR DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC +12 V/DC, -12 V/DC 625 mA 15 W Broj izlaza: 2 x Conte
- Kataloški br:
- 3371594 - 62
- Oznaka:
- THN 15-4822WIR
- Kataloški br:
- 3371594 - 62
- Oznaka:
- THN 15-4822WIR
TracoPower THN 15-4822WIR DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC +12 V/DC, -12 V/DC 625 mA 15 W Broj izlaza: 2 x Conte
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | THN 15-4822WIR |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V/DC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazni napon | +12 V/DC-12 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 625 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 625 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 90 % |
| Snaga | 15 W |
| Izoalcijski napon | 3000 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 25.4 x 15.5 mm |
| Visina | 15.5 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC-12 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 12 V/DC-12 V/DC |
| Izlazna struja (min.) | 0 mA |
| Težina | 16.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
4: 1 ulazni prostor, odobrenja za željeznička područja prema EN 50155 i EN 61373. Kontinuirano isključivanje kratkog spoja i podnapona, vanjsko uključivanje / isključivanje. Podešavanje izlaznog napona Ulazni filter EN 55011, klasa A.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.