TracoPower THN 20-7213WIR DC/DC pretvarač 15 V/DC 1.33 A 20 W
- Kataloški br:
- 3372646 - 62
- Oznaka:
- THN 20-7213WIR
- Kataloški br:
- 3372646 - 62
- Oznaka:
- THN 20-7213WIR
TracoPower THN 20-7213WIR DC/DC pretvarač 15 V/DC 1.33 A 20 W
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 15 V/DC / 1.33 A;Snaga 20 W;lemne igle
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Ulazni napon (maks.) | 160.0 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 1.33 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.33 A |
| Ulazni napon (min.) | 36.0 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 25.4 x 15.5 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Snaga | 20 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 65 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 16 g |
| Širina | 25.4 mm |
| Visina | 15.5 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| Tip | THN 20-7213WIR |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.