TracoPower TMA 1505S DC/DC pretvarač za tiskano vezje 15 V/DC 15 V/DC 65 mA 1 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372900 - 62
- Oznaka:
- TMA 1505S
- Kataloški br:
- 3372900 - 62
- Oznaka:
- TMA 1505S
TracoPower TMA 1505S DC/DC pretvarač za tiskano vezje 15 V/DC 15 V/DC 65 mA 1 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
14.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMA 1505S |
| Nazivni napon | 15 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 13.5 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 16.5 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 15 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 65 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 65 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 73 % |
| Snaga | 1 W |
| Izoalcijski napon | 1000 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 19.5 x 13.4 x 7.1 mm |
| Visina | 7.1 mm |
| Dužina | 19.5 mm |
| Širina | 13.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 15 V/DC |
| Težina | 2.6 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
SIL-7 paket, izlaz otvorene petlje, I / O izolacija 1000 V / DC, industrijsko standardno pinning.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.