TracoPower TMDC 40-7215H DC/DC pretvarač 1.67 A 40 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372495 - 62
- Oznaka:
- TMDC 40-7215H
- EAN:
- 2050011920833
- Kataloški br:
- 3372495 - 62
- Oznaka:
- TMDC 40-7215H
- EAN:
- 2050011920833
TracoPower TMDC 40-7215H DC/DC pretvarač 1.67 A 40 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
290.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | TMDC 40-7215H |
| Ulazni napon (min.) | 80 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 160 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 1.67 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.67 A |
| Učinkovitost (maks.) | 89 % |
| Snaga | 40 W |
| Izoalcijski napon | 3000 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Određene značajke napajanja | DC/DC pretvarač |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 75 °C |
| dim. | (D x Š x V) 112.0 x 63.8 x 25.6 mm |
| Visina | 25.6 mm |
| Dužina | 112.0 mm |
| Širina | 63.8 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 24.0 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 24.0 V/DC |
| Težina | 162 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.