TracoPower TMG 30103 AC/DC napajač za tiskano vezje 3.3 V/DC 5 A 16.5 W
- Kataloški br:
- 3371554 - 62
- Oznaka:
- TMG 30103
- Kataloški br:
- 3371554 - 62
- Oznaka:
- TMG 30103
TracoPower TMG 30103 AC/DC napajač za tiskano vezje 3.3 V/DC 5 A 16.5 W
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 3.3 V/DC / 5 A;Snaga 16.5 W;lemne igle
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC napajač za tiskano vezje |
| Ulazni napon (maks.) | 305 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 23.5 x 45.0 x 64.0 mm |
| Izlazni napon (max.) | 3.3 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Snaga | 16.5 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 50 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -40 °C |
| Težina | 130 g |
| Širina | 45.0 mm |
| Visina | 64.0 mm |
| Dužina | 23.5 mm |
| Tip | TMG 30103 |
Opis
Opis
Kompaktni, potpuno inkapsulirani izvori napajanja s velikom gustoćom pakiranja
Montaža na ploču pomoću iglica za lemljenje
Ulazni filter prema EN 55022, klasa B
Sigurnosni standardi prema IEC/EN/UL 60950-1
Zaštita od kratkog spoja i prenapona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Montaža na ploču pomoću iglica za lemljenje
Ulazni filter prema EN 55022, klasa B
Sigurnosni standardi prema IEC/EN/UL 60950-1
Zaštita od kratkog spoja i prenapona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.