TracoPower TMM 40124C AC/DC napajač za tiskano vezje 24 V/DC 1.7 A 40 W
- Kataloški br:
- 3370110 - 62
- Oznaka:
- TMM 40124C
- Kataloški br:
- 3370110 - 62
- Oznaka:
- TMM 40124C
TracoPower TMM 40124C AC/DC napajač za tiskano vezje 24 V/DC 1.7 A 40 W
315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V/DC / 1.7 A
- Snaga 40 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC napajač za tiskano vezje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 1.7 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.7 A |
| Ulazni napon (min.) | 85 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 112 x 63.8 x 34.1 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Snaga | 40 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Radna temperatura (maks.) | 80 °C |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 90 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | 65 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 320 g |
| Širina | 63.8 mm |
| Visina | 34.1 mm |
| Dužina | 112 mm |
| Tip | TMM 40124C |
Opis
Opis
Preklopni izvori napajanja serije TMM 24 nude ultra-kompaktne, potpuno zatvorene module s ojačanom/dvostrukom I/O izolacijom prema najnovijim sigurnosnim standardima 60601-3, 3. izdanje za 2 x MOPP (Means Of Patient Protection). Zbog visoke učinkovitosti i upotrebe visokokvalitetnih komponenti, ovi moduli mogu se koristiti u rasponu radnih temperatura od -40°C do +65°C, pa čak i do +80°C uz smanjenje snage od 50% . Zbog svojih dobrih EMC svojstava, mogu se koristiti ne samo u medicinskim primjenama, već iu zahtjevnim industrijskim i transportnim primjenama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- AC/DC prekidačko napajanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.