TracoPower TMP 30515C napajanje 5 V/DC 3 A 30 W
- Kataloški br:
- 3369934 - 62
- Oznaka:
- TMP 30515C
- EAN:
- 2050011894615
- Kataloški br:
- 3369934 - 62
- Oznaka:
- TMP 30515C
- EAN:
- 2050011894615
TracoPower TMP 30515C napajanje 5 V/DC 3 A 30 W
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza: 3 x
- Izlaz 1: /
- Snaga
- Sa satnim mehanizmom
- Opseg ulaznog napona 90 – 264 V/AC, 120 – 370 V/DC
- Dimenzije (D x Š x V) 112 x 64 x 26 mm
- Iznimno kompaktan i ravan
- AC/DC ulaz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 3 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 112 x 64 x 26 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Snaga | 30 W |
| Broj izlaza | 3 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Težina | 191 g |
| Tip | Sa satnim mehanizmom |
| Širina | 64 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dužina | 112 mm |
| Tip | TMP 30515C |
| Priključak | Lemni pinovi |
| Ulazni napon | 90 – 264 V/AC, 120 – 370 V/DC |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Min. temperatura | -25 °C |
Opis
Opis
Impregnirani modul za adapter napajanja za ugradnju na tiskane pločice s lemnim pinovima za šasijsku montažu s vijčanim stezaljkama. Modul je prikladan za rad s izmjeničnim i istosmjernim naponom. Verzija TMPM s iznimno kompaktnim oblikom.
Posebne značajke
- Zaštita od kratkog spoja i preopterećenja
- Ograničenje struje pri: > 120 – 180% Inorm s Foldback
- Sigurnosni standardi/dozvole: cUL/UL 60950-1, IEC/EN 60950-1, CB-Report
- Radna temperatura: -25°C do +60°C, smanjenje snage napajanja >50 °C
- Kućište prema UL 94V-0.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.