TracoPower TMPS 03-109 AC/DC napajač za tiskano vezje 9 V/DC 0.33 A 3 W
- Kataloški br:
- 3371543 - 62
- Oznaka:
- TMPS 03-109
- Kataloški br:
- 3371543 - 62
- Oznaka:
- TMPS 03-109
TracoPower TMPS 03-109 AC/DC napajač za tiskano vezje 9 V/DC 0.33 A 3 W
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 9 V/DC / 0.33 A;Snaga 3 W;lemne igle
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC napajač za tiskano vezje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 0.33 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 330 mA |
| Ulazni napon (min.) | 85 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 16.3 x 25.4 x 25.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 9 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Snaga | 3 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 60 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -25 °C |
| Težina | 17.4 g |
| Širina | 25.4 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| Dužina | 16.3 mm |
| Tip | TMPS 03-109 |
Opis
Opis
Potpuno inkapsulirano minijaturno AC/DC napajanje s lemljenim pinovima
Visoka učinkovitost u rasponu snage od 3 vata (zadovoljava ErP direktivu)
Odobrenje za uporabu u kućanstvu prema EN 60335-1
Ulazni filter prema EN 55022, klasa B
Zaštita od kratkog spoja i preopterećenja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Visoka učinkovitost u rasponu snage od 3 vata (zadovoljava ErP direktivu)
Odobrenje za uporabu u kućanstvu prema EN 60335-1
Ulazni filter prema EN 55022, klasa B
Zaštita od kratkog spoja i preopterećenja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.