TracoPower TMPW 5-124-T AC/DC napajač za tiskano vezje 24 V/DC 0.2 A 5 W
- Kataloški br:
- 3373117 - 62
- Oznaka:
- TMPW 5-124-T
- Kataloški br:
- 3373117 - 62
- Oznaka:
- TMPW 5-124-T
TracoPower TMPW 5-124-T AC/DC napajač za tiskano vezje 24 V/DC 0.2 A 5 W
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V/DC / 0.2 A;Snaga 5 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC napajač za tiskano vezje |
| Ulazni napon (maks.) | 305 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 0.2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 200 mA |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 43.20 x 55.10 x 22.90 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Snaga | 5 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | +70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 60 g |
| Širina | 55.10 mm |
| Visina | 22.90 mm |
| Dužina | 43.20 mm |
| Tip | TMPW 5-124-T |
Opis
Opis
Ovi kompaktni moduli dizajnirani su za industrijske i kućanske primjene sa širokim ulaznim rasponom od 90 do 305 VAC. Dostupni su u tri verzije: inkapsulirano plastično kućište s lemljenim iglama, kućište šasije s vijčanim stezaljkama (završetak: -T) ili s JST konektorima (završetak: -J). Daljnje značajke uključuju integrirani filtar prema EN 55032, klasa B i odobrenje prema IEC/EN/EL 62368-1.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Širok raspon ulaza: 90-305 VAC
- Spajanje i montaža vijcima
- Odobrenja prema EN 60335-1 i IEC/EN/UL 62368-1
- I/O izolacija 4000 VAC
- Raspon radne temperature -40 do +70 °C
- Niska potrošnja u mirovanju (stand-by) manja od 0,1 W (prema ErP regulativi)
- Integrirani filter prema EN 55032, klasa B
- Klase zaštite I i II
Opseg isporuke
- 10 komada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.