TracoPower TMPW 50-124-J preklopno napajanje 24 V/DC 2.08 A 50 W
- Kataloški br:
- 3372568 - 62
- Oznaka:
- TMPW 50-124-J
- Kataloški br:
- 3372568 - 62
- Oznaka:
- TMPW 50-124-J
TracoPower TMPW 50-124-J preklopno napajanje 24 V/DC 2.08 A 50 W
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V/DC / 2.08 A;Snaga 50 W;utični priključak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | preklopno napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 305 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 2.08 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.08 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 97.0 x 48.3 x 25.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga | 50 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 180 g |
| Širina | 48.3 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| Dužina | 97.0 mm |
| Tip | TMPW 50-124-J |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.