TracoPower TMR 1-1213 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 15 V/DC 67 mA 1 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371126 - 62
- Oznaka:
- TMR 1-1213
- Kataloški br:
- 3371126 - 62
- Oznaka:
- TMR 1-1213
TracoPower TMR 1-1213 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 15 V/DC 67 mA 1 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
37.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMR 1-1213 |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 18 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 15 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 67 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 67 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 80 % |
| Snaga | 1 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Kućište | SIP-6 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 17 x 7.62 x 14.2 mm |
| Visina | 14.2 mm |
| Dužina | 17 mm |
| Širina | 7.62 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 15 V/DC |
| Težina | 3.1 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
2: 1 ulazno područje, kompaktno kućište SIL 6, regulirani izlaz. Kontinuirana zaštita od kratkog spoja, I / O izolacija 1500 V / DC.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.