TracoPower TMR 12-1212WI DC/DC pretvarač 12 V/DC 1.0 A 12 W
- Kataloški br:
- 3373008 - 62
- Oznaka:
- TMR 12-1212WI
- Kataloški br:
- 3373008 - 62
- Oznaka:
- TMR 12-1212WI
TracoPower TMR 12-1212WI DC/DC pretvarač 12 V/DC 1.0 A 12 W
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 12 V/DC / 1.0 A;Snaga 12 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Ulazni napon (maks.) | 18 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 1.0 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Ulazni napon (min.) | 4.5 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 22 x 9.60 x 12 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC |
| Snaga | 12 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | +85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 7.2 g |
| Širina | 9.60 mm |
| Visina | 12 mm |
| Dužina | 22 mm |
| Tip | TMR 12-1212WI |
Opis
Opis
Serija TMR 12WI nudi izolirane DC/DC pretvarače s 12 vata snage i reguliranim izlazima. Ova serija nudi gustoću snage od 4,73 W/cm³ u ultrakompaktnom metalnom kućištu SIL-8 s tlocrtom od 2,0 cm². Učinkovitost do 90% omogućuje radni temperaturni raspon od -40° do +65°C bez smanjenja performansi s konvekcijskim hlađenjem. Ostale značajke uključuju vanjsku funkciju uključivanja/isključivanja i 1600 VDC I/O izolaciju. Zbog svojih vrlo kompaktnih dimenzija, ova je serija prikladna za razne primjene koje su kritične prema prostoru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ultrakompaktno kućište (SIL-8)
- 4:1 ulazni prostori
- Precizno regulirani učinci
- I/O izolacija 1600 VDC
- Zaštita od preopterećenja i kratkog spoja
- Eksterno uključivanje/isključivanje
Opseg isporuke
- 10 komada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.