TracoPower TMR 2-1211E DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 5 V/DC 400 mA 2 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371135 - 62
- Oznaka:
- TMR 2-1211E
- Kataloški br:
- 3371135 - 62
- Oznaka:
- TMR 2-1211E
TracoPower TMR 2-1211E DC/DC pretvarač za tiskano vezje 12 V/DC 5 V/DC 400 mA 2 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMR 2-1211E |
| Nazivni napon | 12 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 18 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 400 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 400 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 77 % |
| Snaga | 2 W |
| Izoalcijski napon | 1000 V/DC |
| Kućište | SIL-8 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 21.8 x 9.3 x 14.4 mm |
| Visina | 14.4 mm |
| Dužina | 21.8 mm |
| Širina | 9.3 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 5 V/DC |
| Težina | 4.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
2: 1 ulazno područje, kompaktno kućište SIL 8, I / O izolacija 1000V / DC, vanjsko uključivanje / isključivanje, ekonomična verzija (osnovno opterećenje 25%).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.