TracoPower TMR 3-2410 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 3.3 V/DC 700 mA 3 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371214 - 62
- Oznaka:
- TMR 3-2410
- Kataloški br:
- 3371214 - 62
- Oznaka:
- TMR 3-2410
TracoPower TMR 3-2410 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 3.3 V/DC 700 mA 3 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
70.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
70.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMR 3-2410 |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 3.3 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 700 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 700 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 76 % |
| Snaga | 3 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Kućište | SIP-8 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 21.8 x 15.1 x 9.2 mm |
| Visina | 9.2 mm |
| Dužina | 21.8 mm |
| Širina | 15.1 mm |
| Izlazni napon (max.) | 3.3 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 3.3 V/DC |
| Težina | 4.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
2: 1 ulazno područje, kompaktno kućište SIP 8, I / O izolacija 1500 V / DC, izvrsne karakteristike upravljanja, vanjsko uključivanje / isključivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.