TracoPower TMR 4-4812 DC/DC pretvarač 12 V/DC 0.33 A 4 W
- Kataloški br:
- 3372574 - 62
- Oznaka:
- TMR 4-4812
- Kataloški br:
- 3372574 - 62
- Oznaka:
- TMR 4-4812
TracoPower TMR 4-4812 DC/DC pretvarač 12 V/DC 0.33 A 4 W
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 12 V/DC / 0.33 A;Snaga 4 W;lemne igle
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Ulazni napon (maks.) | 75.0 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 0.33 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 330 mA |
| Ulazni napon (min.) | 36.0 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 21.8 x 9.3 x 15.2 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Snaga | 4 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 4.8 g |
| Širina | 9.3 mm |
| Visina | 15.2 mm |
| Dužina | 21.8 mm |
| Tip | TMR 4-4812 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.