TracoPower TMR 6-2422 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 250 mA 6 W Broj izlaza: 2 x Content 1 S
- Kataloški br:
- 3370083 - 62
- Oznaka:
- TMR 6-2422
- Kataloški br:
- 3370083 - 62
- Oznaka:
- TMR 6-2422
TracoPower TMR 6-2422 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 250 mA 6 W Broj izlaza: 2 x Content 1 S
80.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Najveća gustoća snage u ultrakompaktnom SIL-8 kućištu
- Širina ulaza 2:1
- Pretvarač od 6 W s najmanjim otiskom
- Struktura u SMD tehnologiji
- Raspon radne temperature –40° do +65°C
- Visoki stupanj učinkovitosti
- Trajna otpornost na kratke spojeve
- I/O izolacija 1500 VDC
- Eksterno uključivanje/isključivanje
- RoHS usklađen
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMR 6-2422 |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazni napon | 12 V/DC-12 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 250 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 250 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 84 % |
| Snaga | 6 W |
| Kućište | SIL-8 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 65 °C |
| dim. | (D x Š x V) 9.1 x 21.8 x 15.3 mm |
| Visina | 15.3 mm |
| Dužina | 9.1 mm |
| Širina | 21.8 mm |
| Težina | 4.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
TMR-6 serija nudi izolirane 6 W DC/DC pretvarače s precizno reguliranim izlazima i širokim 2:1 ulaznim rasponima. Ovi ultrakompaktni pretvarači sa svojim SIL-8 plastičnim kućištima zahtijevaju prostor od samo 2,0 cm2 na tiskanoj ploči. Izvrsna učinkovitost omogućuje raspon radnih temperatura od -40° do +65°C. Ostale značajke uključuju vanjsku funkciju uključivanja/isključivanja i trajnu snagu kratkog spoja. Zbog svojih vrlo kompaktnih dimenzija, ova serija nudi optimalno rješenje za niz prostorno kritičnih aplikacija u komunikacijskim sustavima, aplikacijama mjerne tehnologije i industrijskim sustavima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.