TracoPower TMR 6-4811WIR DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC 1.2 A 6 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371862 - 62
- Oznaka:
- TMR 6-4811WIR
- EAN:
- 2050011914559
- Kataloški br:
- 3371862 - 62
- Oznaka:
- TMR 6-4811WIR
- EAN:
- 2050011914559
TracoPower TMR 6-4811WIR DC/DC pretvarač za tiskano vezje 48 V/DC 1.2 A 6 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMR 6-4811WIR |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 1.2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.2 A |
| Učinkovitost (maks.) | 84 % |
| Snaga | 6 W |
| Izoalcijski napon | 3000 V/DC |
| Kućište | SIL-8 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +80 °C |
| dim. | (D x Š x V) 9.6 x 21.8 x 15.3 mm |
| Visina | 15.3 mm |
| Dužina | 9.6 mm |
| Širina | 21.8 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5.0 V/DC |
| Težina | 5.9 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
4: 1 ulazno područje, kompaktno metalno kućište SIL-8. Regulirani izlaz, povećana otpornost na udarce i vibracije. I / O izolacija 3000 V / DC, kontinuirani otpor kratkog spoja. Odobrenje prema EN 50155, IEC / EN / UL 60950-1.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.