TracoPower TMV 0505D DC/DC pretvarač za tiskano vezje 5 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 100 mA 1 W Broj izlaza: 2 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371328 - 62
- Oznaka:
- TMV 0505D
- Kataloški br:
- 3371328 - 62
- Oznaka:
- TMV 0505D
TracoPower TMV 0505D DC/DC pretvarač za tiskano vezje 5 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 100 mA 1 W Broj izlaza: 2 x Content 1 kom.
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TMV 0505D |
| Nazivni napon | 5 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 4.5 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 5.5 V/DC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazni napon | 5 V/DC-5 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 100 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 100 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 72 % |
| Snaga | 1 W |
| Izoalcijski napon | 3000 V/DC |
| Kućište | SIL-7 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 19.5 x 13.4 x 7.1 mm |
| Visina | 7.1 mm |
| Dužina | 19.5 mm |
| Širina | 13.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5 V/DC-5 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 5 V/DC-5 V/DC |
| Težina | 2.6 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Kompaktni SIL 7 paket, 3000 V / DC I / O izolacija, standardno zaustavljanje, neregulirani izlaz.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.