TracoPower TMW 24-105P preklopno napajanje 5.10 V/DC 4 A 20.50 W
- Kataloški br:
- 3372650 - 62
- Oznaka:
- TMW 24-105P
- Kataloški br:
- 3372650 - 62
- Oznaka:
- TMW 24-105P
TracoPower TMW 24-105P preklopno napajanje 5.10 V/DC 4 A 20.50 W
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 5.10 V/DC / 4 A
- Snaga 20.50 W
- lemne igle
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | preklopno napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 4 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4 A |
| Ulazni napon (min.) | 100 V/AC |
| Izlazni napon (max.) | 5.10 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Snaga | 20.50 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Tip | TMW 24-105P |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.