TracoPower TPI 150-112A-J napajač 12 V/DC 12.5 A 150 W
- Kataloški br:
- 2792747 - 62
- Oznaka:
- TPI 150-112A-J
- EAN:
- 2050008834457
- Kataloški br:
- 2792747 - 62
- Oznaka:
- TPI 150-112A-J
- EAN:
- 2050008834457
TracoPower TPI 150-112A-J napajač 12 V/DC 12.5 A 150 W
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 12 V/DC / 12.5 A;Snaga 150 W;konektor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajač |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 12.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 12.5 A |
| Ulazni napon (min.) | 85 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 29.5 x 50.8 x 101.6 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC |
| Priključak | konektor |
| Snaga | 150 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | otvoreno |
| Težina | 187 g |
| Širina | 50.8 mm |
| Visina | 101.6 mm |
| Dužina | 29.5 mm |
| Tip | TPI 150-112A-J |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Izlazni napon (min.) | 12 V/DC |
| Broj ulaza | 1 x |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.