TracoPower TPP 15-103-J preklopno napajanje 3.3 V/DC 4 A 13.2 W
- Kataloški br:
- 2790189 - 62
- Oznaka:
- TPP 15-103-J
- EAN:
- 2050008809172
- Kataloški br:
- 2790189 - 62
- Oznaka:
- TPP 15-103-J
- EAN:
- 2050008809172
TracoPower TPP 15-103-J preklopno napajanje 3.3 V/DC 4 A 13.2 W
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 3.3 V/DC / 4 A
- Snaga 13.2 W
- utični priključak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | preklopno napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 4 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4 A |
| Ulazni napon (min.) | 85 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 71.7 x 28.9 x 20.9 mm |
| Izlazni napon (max.) | 3.3 V/DC |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga | 13.2 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 48 g |
| Širina | 28.9 mm |
| Visina | 20.9 mm |
| Dužina | 71.7 mm |
| Tip | TPP 15-103-J |
| Izlazna struja (min.) | 0 mA |
| Izlazni napon (min.) | 3.3 V/DC |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.