TracoPower TPP 65-331M3 napajač 15 V/DC 4.34 A 65 W
- Kataloški br:
- 2792764 - 62
- Oznaka:
- TPP 65-331M3
- EAN:
- 2050008834624
- Kataloški br:
- 2792764 - 62
- Oznaka:
- TPP 65-331M3
- EAN:
- 2050008834624
TracoPower TPP 65-331M3 napajač 15 V/DC 4.34 A 65 W
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 15 V/DC / 4.34 A
- Snaga 65 W
- konektor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajač |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 4.34 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4.34 A |
| Ulazni napon (min.) | 85 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 34.5 x 60.5 x 102.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC |
| Priključak | konektor |
| Snaga | 65 W |
| Broj izlaza | 3 x |
| Dizajn | otvoreno |
| Težina | 221 g |
| Širina | 60.5 mm |
| Visina | 102.4 mm |
| Dužina | 34.5 mm |
| Tip | TPP 65-331M3 |
| Izlazna struja 2 (max.) | 6 A |
| Izlazna struja 2 (min.) | 0 A |
| Izlazna struja 3 (maks.) | 0.6 A |
| Izlazna struja 3 (min.) | 0 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Izlazni napon 2 (maks.) | 5 V/DC |
| Izlazni napon 2 (min.) | 5 V/DC |
| Izlazni napon 3 (maks.) | -15 V/DC |
| Izlazni napon 3 (min.) | -15 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 15 V/DC |
| Broj ulaza | 1 x |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.