TracoPower TSR 0.5-2465 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 12 V/DC 500 mA Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372934 - 62
- Oznaka:
- TSR 0.5-2465
- EAN:
- 2050011925685
- Kataloški br:
- 3372934 - 62
- Oznaka:
- TSR 0.5-2465
- EAN:
- 2050011925685
TracoPower TSR 0.5-2465 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 12 V/DC 500 mA Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
27.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TSR 0.5-2465 |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 10.8 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 13.2 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 12 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 500 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 500 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 95 % |
| Kućište | SIL |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 11.5 x 14.3 x 7.55 mm |
| Visina | 7.55 mm |
| Dužina | 11.5 mm |
| Širina | 14.3 mm |
| Izlazni napon (max.) | 6.5 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 6.5 V/DC |
| Težina | 1.95 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Neizolirani pretvarač u SIL kućištu. Kontinuirani otpor kratkog spoja, odličan odziv na promjene ulaza i opterećenja, niska struja mirovanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.