TracoPower TSRN 1-24150A DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 15 V/DC 1 A Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371498 - 62
- Oznaka:
- TSRN 1-24150A
- Kataloški br:
- 3371498 - 62
- Oznaka:
- TSRN 1-24150A
TracoPower TSRN 1-24150A DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 15 V/DC 1 A Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
48.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TSRN 1-24150A |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 16.5 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 42 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 15 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Učinkovitost (maks.) | 95 % |
| Kućište | SIL |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 11.7 x 14.3 x 7.5 mm |
| Visina | 7.5 mm |
| Dužina | 11.7 mm |
| Širina | 14.3 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 15 V/DC |
| Težina | 1.9 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
SIL kućište kompatibilno s LMxx linearnim regulatorom, pozitivnim i negativnim izlaznim naponom. Kutne igle (završetak A). Nije potreban rashladni element, integrirani filtarski kondenzatori, odličan odziv na ulazne promjene i promjene opterećenja, otporan na kratak spoj.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.