TracoPower TVN 3-2413 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 200 mA 3 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371899 - 62
- Oznaka:
- TVN 3-2413
- Kataloški br:
- 3371899 - 62
- Oznaka:
- TVN 3-2413
TracoPower TVN 3-2413 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 200 mA 3 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | TVN 3-2413 |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 200 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 200 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 85 % |
| Snaga | 3 W |
| Izoalcijski napon | 1600 V/DC |
| Kućište | SIL-8 |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 9.6 x 21.8 x 15.3 mm |
| Visina | 15.3 mm |
| Dužina | 9.6 mm |
| Širina | 21.8 mm |
| Izlazni napon (max.) | 15 V/DC |
| Težina | 5.9 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
2: 1 ulazno područje, kompaktno metalno kućište SIL-8. Niska rezidualna valovitost od 10 mVpp tip Regulirani izlaz, I / O izolacija 1600 V / DC. Neprekidan, otporan na kratki spoj, ulazni filter prema EN 55032, klasa B s dodatkom. Dijelovi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.