TracoPower TXM 075-148 preklopno napajanje 52.8 V/DC 1.6 A 75 W
- Kataloški br:
- 2789990 - 62
- Oznaka:
- TXM 075-148
- EAN:
- 2050008806881
- Kataloški br:
- 2789990 - 62
- Oznaka:
- TXM 075-148
- EAN:
- 2050008806881
TracoPower TXM 075-148 preklopno napajanje 52.8 V/DC 1.6 A 75 W
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 52.8 V/DC / 1.6 A;Snaga 75 W;vijčana stezaljka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | preklopno napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 1.6 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.6 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 99 x 129 x 38 mm |
| Izlazni napon (max.) | 52.8 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Snaga | 75 W |
| Dizajn | zatvoreno |
| Težina | 380 g |
| Širina | 129 mm |
| Visina | 38 mm |
| Dužina | 99 mm |
| Tip | TXM 075-148 |
Opis
Opis
Serija TRACOPOWER TXM nudi zatvorene prekidačke izvore napajanja za širok raspon troškovno kritičnih aplikacija. Zbog male ukupne visine i vijčanog priključnog bloka moguća je jednostavna instalacija u mnogim primjenama. Postoji ukupno 40 različitih modela s jednim izlazom od 3,3 do 48 VDC u devet različitih klasa snage od 15 do 320 W. Univerzalni mrežni ulaz, usklađenost s europskim EMC standardima i usklađenost s Direktivom o niskom naponu (LVD) zaokružuju ovu seriju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.