Traxxas Mini Maxx BL-2s plava boja bez četkica 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kota
- Kataloški br:
- 3558144 - 62
- Oznaka:
- 107154-1-BLUE
- EAN:
- 20334007223
- Kataloški br:
- 3558144 - 62
- Oznaka:
- 107154-1-BLUE
- EAN:
- 20334007223
Traxxas Mini Maxx BL-2s plava boja bez četkica 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kota
1,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | monstertruck |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| dim. | (D x Š x V) 345 x 253 x 137 mm |
| Brzina (maks.) | 50 km/h |
| Težina | 1.64 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 27 mm |
| Daljinsko upravljanje | TQ™ 2,4 GHz (2 kanala) |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | plava boja |
| Model | Mini Maxx BL-2s |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 253 mm |
| Visina | 137 mm |
| Dužina | 345 mm |
| Razmak osovine | 220 mm |
| Gume-Ø | 102 mm |
| Širina traga | 253 mm |
| Oprema potrebna za rad | 4 odašiljač akumulatori, baterije (tip mignon AA) |
Opis
Opis
NOVI! Maxx zabava u mini formatu
Potpuno novi Mini Maxx je robustan i snažan, kao što smo navikli od Traxxas Maxx-a, ali za razliku od svog starijeg brata, stane u ruksak. Savršene je veličine za kretanje, a opet se može pohvaliti nenadmašnom snagom i izdržljivošću. Zahvaljujući motoru bez četkica, Mini Maxx postiže brzine do 50 km/h.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)