Traxxas Mini XRT VXL-3s zelena bez četkica 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kotača (
- Kataloški br:
- 3558148 - 62
- Oznaka:
- 108076-1-GRN
- EAN:
- 20334068989
- Kataloški br:
- 3558148 - 62
- Oznaka:
- 108076-1-GRN
- EAN:
- 20334068989
Traxxas Mini XRT VXL-3s zelena bez četkica 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kotača (
1,480.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | Potpuno sastavljen s obojenom karoserijom |
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | monstertruck |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Velineon® 3500 kV bez senzora |
| dim. | (D x Š x V) 376 x 279 x 127 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 65 km/h |
| Težina | 1.81 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 27 mm |
| Daljinsko upravljanje | TQi™ 2,4 GHz (2-kanalni) visoki izlaz |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | zelena |
| Model | Mini XRT VXL-3s |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 279 mm |
| Visina | 127 mm |
| Dužina | 376 mm |
| Razmak osovine | 220 mm |
| Širina guma | Gravix® gume (otprilike 3,7 inča) s pjenastim umetcima na grafitno sivim naplatcima mm |
| Širina traga | 279 mm |
| Oprema potrebna za rad | 4 odašiljač akumulatori, baterije (tip mignon AA) |
Opis
Opis
TRAXXAS MINI XRT VXL-3s 4x4 1/16 Električni Monster Truck RTR
Ekstremne 3s performanse. Kompaktan. Brutalno.
Mini XRT® je pravi snažni stroj – opremljen sustavom bez četkica Velineon® 3s u mjerilu 1:10, pakiran u kompaktnom, prijenosnom formatu. Unatoč kompaktnoj veličini, Mini XRT opravdava svoje ime: maksimalna brzina od preko 88 km/h i brutalno ubrzanje pružaju pravi osjećaj utrke.
Zahvaljujući tehnologiji inspiriranoj utrkama i legendarnoj Traxxa robusnosti, Mini XRT nadmašuje sva očekivanja. Pruža velike performanse i iznimnu izdržljivost, upakiran u vozilo koje čak stane u ruksak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ekstremne 3s performanse. Kompaktan. Brutalno.
Mini XRT® je pravi snažni stroj – opremljen sustavom bez četkica Velineon® 3s u mjerilu 1:10, pakiran u kompaktnom, prijenosnom formatu. Unatoč kompaktnoj veličini, Mini XRT opravdava svoje ime: maksimalna brzina od preko 88 km/h i brutalno ubrzanje pružaju pravi osjećaj utrke.
Zahvaljujući tehnologiji inspiriranoj utrkama i legendarnoj Traxxa robusnosti, Mini XRT nadmašuje sva očekivanja. Pruža velike performanse i iznimnu izdržljivost, upakiran u vozilo koje čak stane u ruksak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)