Traxxas s četkama 1:18 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri kotača (4wd) 2,4 GHz
- Kataloški br:
- 3558181 - 62
- Oznaka:
- 97064-1RED
- EAN:
- 20334012395
- Kataloški br:
- 3558181 - 62
- Oznaka:
- 97064-1RED
- EAN:
- 20334012395
Traxxas s četkama 1:18 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri kotača (4wd) 2,4 GHz
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Detaljno, licencirano ABS tijelo
- Pričvršćivanje tijela bez kopči
- LED reflektor
- Tvornički ugrađeni komplet za podizanje s dugom rukom (+35% udaljenosti od tla)
- Teške čelične okvirne šine
- Nevjerojatno mali radijus okretanja od 45°
- 4-link ovjes sprijeda i straga
- Prednji i stražnji diferencijali s ograničenim proklizavanjem
- Teška središnja pogonska osovina
- GTM™ amortizeri pod tlakom ulja
- Gume Mickey Thompson® Baja Pro™ XS na kromiranim naplatcima od 1,0"
- Šesterokutni adapter za kotače 7 mm
- Nisko težište baterije
- Vodootporna elektronika
- TQ™ 2,4 GHz 2-kanalni daljinski upravljač
- Višenamjenski ECM-2.5™ regulator brzine (uklj. TQ prijemnik i LED Pro-Scale® modul*)
- Tri podesiva načina vožnje
- Visokoučinkoviti Titan® 180 87T motor
- 2s LiPo 750mAh 7.4V 20C i iD® (preko 1 sat vožnje)
- 2-amperski USB iD® brzi punjač
- Servo upravljača 2065T za teške uvjete rada
- Širok asortiman dijelova za tuning dostupan
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | s četkama |
| Vrsta modelarstva | crawler |
| Skala | 1:18 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Titan® 180 (87 okretaja) |
| dim. | (D x Š x V) 269 x 127 x 127 mm |
| Težina | 468 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 40 mm |
| Vrijeme vožnje | 60 min |
| Daljinsko upravljanje | TQ™ 2,4 GHz (2-kanalni odašiljač) |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | crvena |
| Model | TRX-4M Chevrolet K10 High Trail Edition |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 127 mm |
| Visina | 127 mm |
| Dužina | 269 mm |
| Razmak osovine | 162 mm |
| Širina traga | 127 mm |
| Oprema potrebna za rad | 4 odašiljač akumulatori, baterije (tip mignon AA) |
Opis
Opis
Traxxas TRX97064-1BLUE TRX-4M Chevy K10 4x4 Lifted (plavi, 1/18 Crawler RTR brušeni)
Uključuje bateriju i USB punjač
Visoke performanse na stazi u TRX-4M
TRX-4M High Trail Edition sada nudi još više snage! Podignuta pickup verzija sada ima 35% veći razmak od tla u usporedbi sa standardnim TRX-4M. Produženi međuosovinski razmak pruža dodatne terenske sposobnosti. Predimenzionirane gume Mickey Thompson Baja Pro XS poboljšavaju prianjanje i daju K10 prepoznatljiv izgled. Od zabave u zatvorenom prostoru do avantura na otvorenom, TRX-4M K10 High Trail Edition pruža poznatu TRAXXAS kvalitetu i performanse.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- TRX-4M model za visoke staze
- Licencirano tvrdo ABS tijelo
- Titan® 180 motor s 87 okretaja
- Elektronički upravljački modul ECM-2.5
- TQ odašiljač
- LiPo baterija od 7,4 V i 750 mAh s 2 ćelije
- 2-amperski USB brzi punjač s iD®-om
- Visokokvalitetni alati za održavanje
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Što će vam trebati:
- Četiri AA alkalne baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)