Traxxas TRX-4M Ford F-150 High Trail Edition s četkama 1:18 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri k
- Kataloški br:
- 3558178 - 62
- Oznaka:
- 97044-1BRWN
- EAN:
- 20334017888
- Kataloški br:
- 3558178 - 62
- Oznaka:
- 97044-1BRWN
- EAN:
- 20334017888
Traxxas TRX-4M Ford F-150 High Trail Edition s četkama 1:18 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri k
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Detaljno, licencirano ABS tijelo
- Pričvršćivanje tijela bez kopči
- LED reflektor
- Tvornički ugrađeni komplet za podizanje s dugom rukom (+35% udaljenosti od tla)
- Okvirne šine od teškog čelika
- Nevjerojatno mali radijus okretanja od 45°
- 4-link ovjes sprijeda i straga
- Prednji i stražnji diferencijal s ograničenim proklizavanjem
- Teška središnja pogonska osovina
- GTM™ amortizeri pod tlakom ulja
- Gume Mickey Thompson® Baja Pro™ XS 2.4 na kromiranim naplatcima od 1.0"
- Šesterokutni adapter za kotače 7 mm
- Nisko težište baterije
- Vodootporna elektronika
- TQ™ 2,4 GHz 2-kanalni daljinski upravljač
- Višenamjenski ECM-2.5™ regulator brzine (uklj. TQ prijemnik i LED Pro-Scale® modul*)
- Tri podesiva načina vožnje
- Visokoučinkoviti Titan® 180 87T motor
- 2s LiPo 750mAh 7.4V 20C i iD® (preko 1 sat vožnje)
- 2-amperski USB iD® brzi punjač
- Servo upravljača 2065T za teške uvjete rada
- Kromirana rešetka hladnjaka i branik
- Širok asortiman dijelova za tuning dostupan
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | s četkama |
| Vrsta modelarstva | crawler |
| Skala | 1:18 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Titan® 180 (87 okretaja) |
| dim. | (D x Š x V) 269 x 127 x 127 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Težina | 468 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 40 mm |
| Vrijeme vožnje | 60 min |
| Daljinsko upravljanje | TQ™ 2,4 GHz (2-kanalni odašiljač) |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | smeđa boja |
| Model | TRX-4M Ford F-150 High Trail Edition |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 127 mm |
| Visina | 127 mm |
| Dužina | 269 mm |
| Razmak osovine | 162 mm |
| Širina traga | 127 mm |
| Oprema potrebna za rad | 4 odašiljač akumulatori, baterije (tip mignon AA) |
Opis
Opis
TRAXXAS 1/18 TRX-4M Ford F150 Ranger XLT 4x4 High Trail Edition RTR
Visoke performanse na stazi u TRX-4M
Osim većeg brata u mjerilu 1/10, Ford F-150 Pickup iz 1979. sada je dostupan i kao manja TRX-4M verzija. TRX-4M High Trail Edition ima precizne detalje u mjerilu i amortizere punjene uljem, u kombinaciji s povećanim razmakom od tla, dugim međuosovinskim razmakom i voluminoznim gumama. Od zabave u zatvorenom prostoru do avantura na otvorenom, TRX-4M F-150 High Trail Pickup pruža poznatu TRAXXAS kvalitetu i performanse.
Službeno licencirana karoserija Ford® F-150® bez nosača
Visoko detaljna tvrda školjka izrađena od ABS-a
Obojena površina se ne ljušti niti ljušti.
Robusni prošireni blatobrani i klizni elementi za stijene
Realistični bočni retrovizori, ručke na vratima, roll barovi i brisači vjetrobranskog stakla
LED reflektor
Visokoučinkovite kopče za zaključavanje
Ostani čvrsto na putu.
Otpuštanje za samo nekoliko sekundi
Elektronički upravljački modul ECM-2.5™
Integrira regulator, prijemnik i LED kontroler u jednom kućištu
Potpuno vodootporno za zabavu u svim vremenskim uvjetima.
Tri profila pogona
Sportski način rada – naprijed / kočnica / vožnja unatrag
Način rada za stazu – naprijed / kočnica / unatrag / s kočnicom za stazu u neutralnom položaju
Puzajući stupanj prijenosa – naprijed / trenutni stupanj prijenosa za vožnju unatrag – bez neutralnog položaja sa 100% pomoći pri kretanju uzbrdo
Traxxas EZ-Set® postavljanje jednim gumbom
Integrirana funkcionalnost Pro Scale® LED-a
Dvostupanjska niskonaponska zaštita (LVD)
Zaštita motora od preopterećenja
TQ™ 2,4 GHz odašiljač
Potpuno funkcionalan 2-kanalni odašiljač
Cjelodnevna udobnost s preciznim daljinskim upravljačem
Titan® 180 motor s četkom od 87 okretaja
Čvrsti zahvat zuba ne zahtijeva podešavanje.
Prednji položaj montaže za poboljšanu dinamiku puzanja
Produženi, teški čelični okvir ljestava
Duboki dizajn C-kanala
Zadebljani srednji dio za maksimalnu čvrstoću
Tračnice idu od branika do branika
Pogonski sklop
Stalni pogon na sve kotače s pogonskim vratilom
Osovine od cijelog čelika
Prednja i stražnja osovina s blokadom kalema
Visokoučinkovita središnja pogonska vratila CV-a
Odjeljak za bateriju s niskim težištem
Koncentrira težinu niže za poboljšanu stabilnost
Široka gumena traka pričvršćuje bateriju na mjestu.
Dodatni omjeri prevođenja (prodaju se zasebno)
Opcionalni reduktor ili overdrive mjenjač
Modularni dizajn omogućuje zamjenu u nekoliko minuta
Upravljanje
Visokoučinkoviti servo upravljač 2065T
Glavni zupčanik izrađen od metala
Vrhunski kut upravljanja od 45°
Izravno upravljanje (bez servo savera)
Ovjes Lifted High Trail™
Revidirani tornjevi amortizera
Trokutasti ovjes s 4 spone sprijeda i straga
Visokoučinkoviti kuglasti zglobovi
GTM™ amortizeri punjeni uljem
Osigurava ravnomjerno, kontrolirano prigušivanje.
Realistični pokreti vožnje
Podesivi odstojnici prednaprezanja
Može se lako vratiti u prvobitno stanje uz pomoć dostupnih kompleta za remont.
Kotači i gume
1″ replika kromiranih kotača s utorima
7 mm šesterokut
Unaprijed montirane gume Mickey Thompson® Baja Pro™ XS
Gumena smjesa optimizirana za staze
Baterija i punjač uključeni
Visokoučinkovita LiPo baterija s 2 ćelije s iD®-om
7,4 volta
750 mAh za više od sat vremena rada
2-amperski USB punjač
iD® - Tehnologija za brže i sigurnije punjenje
Samopodmazujuće čahure koje zahtijevaju malo održavanja
Robusni šesterokutni vijci
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- TRX-4M model za visoke staze
- Licencirano tvrdo ABS tijelo
- Titan® 180 motor s 87 okretaja
- Elektronički upravljački modul ECM-2.5
- TQ odašiljač
- LiPo baterija od 7,4 V i 750 mAh s 2 ćelije
- 2-amperski USB brzi punjač s iD®-om
- Visokokvalitetni alati za održavanje
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Što će vam trebati:
- Četiri AA alkalne baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)