TrendNet TPE-BG182G mrežni preklopnik 1000 MBit/s PoE funkcija
- Kataloški br:
- 2558706 - 62
- Oznaka:
- TPE-BG182G
- EAN:
- 710931161816
- Kataloški br:
- 2558706 - 62
- Oznaka:
- TPE-BG182G
- EAN:
- 710931161816
TrendNet TPE-BG182G mrežni preklopnik 1000 MBit/s PoE funkcija
1,420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni preklopnik |
| LAN brzina prijenosa | 1000 MBit/s |
| Brzina prijenosa | 1000 MBit/s |
| Ethernet ulazi | 16 |
| IEEE 802.3at PoE | 16 |
| SFP portovi | 2 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 16 x |
| Određene značajke rutera | PoE funkcija |
| Težina | 3.2 kg |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 440 mm |
| Dubina | 44 mm |
| Tip | TPE-BG182G |
| Sučelje | SFP RJ45 |
| Boja | crna |
Opis
Opis
TRENDnet TPE-BG182G 18-portni Gigabitni 4PPoE prekidač 8 x Gigabit PoE++ portovi (do 95W) 8 x Gigabit PoE+ portovi (do 30W) 2 x Gigabit SFP utora 470 W PoE ukupna snaga 36 Gbps Unutarnje napajanje Preklopni kapacitet bez ventilatora tihi rad Robusno metalno kućište od 1U od 19 inča za ugradnju u stalak
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)