Tridonic DALI PS3 LED transformator 1.2 W 0.07 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435782 - 62
- Oznaka:
- 87500873
- EAN:
- 9010299892836
- Kataloški br:
- 3435782 - 62
- Oznaka:
- 87500873
- EAN:
- 9010299892836
Tridonic DALI PS3 LED transformator 1.2 W 0.07 A 1 kom.
94.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
94.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 0.07 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 15.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 80.7 x 30 x 15.3 mm |
| Dužina | 80.7 mm |
| Priključak | utični priključak |
| Izlazna struja (min.) | 0.07 A |
| Snaga (maks.) | 1.2 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Maks. temperatura | +65 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.